KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407124
nr 1340 7124
Birger Hansson-Böe
(1900-1986), Sverige
Oljemålning, Blommande fruktträd. Signerad. Olja på duk, 66x117cm
måndag 10 augusti 2020
kl 18:39:25
Birger Hansson-Böe
Läs mer om Birger Hansson-Böe